Volleyball
|
Argentina
— Japan
21:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cuba
— Brazil
22 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Germany
— Italy
22 May 21:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Iran
— Serbia
23 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Turkey
— Canada
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Netherlands
— Slovenia
22 May 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
USA
— Poland
22 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Singapore
— Kazakhstan
22 May 03:00
|
|||||||||||||||||
|
|
India
— Iran
22 May 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia La Plata
— Bella Vista
22 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Italiano
— Estudiantil Porteno
22 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
77 FC
— Nautico Hacoaj
23 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
CADM
— Universitario de La Plata
23 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
GEVP
— Ferro Carril Oeste B
23 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
La Matanza
— Ciudad de Buenos Aires B
23 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Union Vecinal General Belgrano
— Gimnasia y Esgrima de Ituzaingo
23 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
UNLAM
— Escuela Incorporada Mariano Moreno
23 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ciudad de Buenos Aires
— Lomas Voley
22 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ferro Carril Oeste
— Ciudad de Campana
22 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
UBA
— River Plate
22 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Velez Sarsfield
— Boca Juniors
22 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Comunicaciones
— Atletico Lanus
22 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Presidente Derqui
— Italiano de Jose C. Paz
22 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Sudamerica
— Defensores de Banfield B
22 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Harrods
— Glorias
22 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Llavallol
— Porteno Atletico
23 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Benito Quinquela Martin
— GEBA
23 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
CANG
— Galicia
23 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Moron
— San Fernando
23 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia y Esgrima de Buenos Aires
— Italiano
22 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Malev
— Corvinus Egyetemi
18:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Hapoel Jerusalem Vatikim
— Elitzur Ashkelon
18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Volley World 3
— CSDN Napoli
17:30
|
|||||||||||||||||
|
|
TK Indigo
— Bellona
18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
BPS
— Juan Ferreira M
22 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sokol
— Fenix
22 May 05:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Molot
— Orly
22 May 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Plamya
— Vityaz
22 May 08:50
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Payp
— Tornado
22 May 10:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alliance
— Titany
22 May 12:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pantery
— Sovy
18:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Foksi
— Sovy
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Granat
— Malahit
22 May 06:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Granat
— Sapfir
22 May 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|