Futsal
|
Gimnasia y Esgrima La Plata
— Hebraica
28 Jul 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Glorias
— Camioneros
28 Jul 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Estrella de Boedo
— River Plate
23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Franja de Oro
— Arsenal
28 Jul 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pacifico
— UNLAM
28 Jul 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atlantico Erechim
— Sao Jose
21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Praia
— Assoeva
22:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Krona Joinville
— Marreco
23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pato
— Carlos Barbosa
23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Joacaba
— Cascavel
23:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Horizontina
— SERCCA - Casca / RS
23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Esparza
— Hatillo
28 Jul 03:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
San Jose
— Union
22:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kinesio
— Farmaceuticos
28 Jul 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Legendarios
— Juridicos
28 Jul 02:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Vasagey Oita
— Shonan Bellmare
28 Jul 04:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nagoya Oceans
— Pescadola Machida
28 Jul 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kuala Lumpur
— Kedah
28 Jul 02:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Malaysian University
— Negeri Sembilan
28 Jul 04:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kelantan
— Canaan
28 Jul 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
PJ Champz
— Melaka
28 Jul 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nilai City
— Pulau Pinang
28 Jul 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Thai Port
— Suratthani
28 Jul 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tigres Women
— Penarol Women
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Racing Women
— Exa Ysaty Women
21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Stein Cascavel Women
— Always Ready Women
23:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Estudiantes Women
— All Boys Women
22:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sportivo Barracas Women
— Huracan Women
28 Jul 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Platense Women
— Ferro Carril Oeste Women
28 Jul 02:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
River Women
— Deportivo Oriente Women
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Arco Kobe Women
— Espolada Hokkaido Women
28 Jul 03:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bardral Urayasu Women
— Minerva Ube Women
28 Jul 05:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Fukui Maruoka Rack Women
— Ryukei University Menina Ryugasaki Women
28 Jul 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Fugador Sumida Women
— SWH Nishinomiya Women
28 Jul 10:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Argentina
— Bolivia
22:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Chile
— Paraguay
28 Jul 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|