All Events
|
Fnatic
— Virtus.pro
12:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
G2 Esports
— FALCONS
12:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Eternal Fire
— sAw
15:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
M80
— TyLoo
15:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Astralis
— 3DMAX
18:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Vitality
— The Mongolz
28 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
ENCE
— GamerLegion
30 Apr 12:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
MOUZ
— Bad News Kangaroos
30 Apr 12:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
compLexity Gaming
— PERA
30 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Ninjas in Pyjamas
— Heroic
30 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
forZe
— Monte
30 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
FURIA
— Team Liquid
30 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
BIG
— BOSS
01 May 12:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
FlyQuest
— Natus Vincere
01 May 12:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
EXO Clan
— GamerLegion Academy
10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Viperio
— V1dar Gaming
13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
mouz NXT
— Permitta
14:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Insilio
— Guild Eagles
17:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Alliance
— Endpoint
29 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Gaimin Gladiators
— ECF
29 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
BLEED
— Permitta
30 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
EYEBALLERS
— HAVU
30 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
SinnerS
— B8
01 May 10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
ex-Preasy
— ALTERNATE aTTaX
01 May 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Aurora
— Party Astronauts
08:20
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Permitta
— ENTERPRISE
10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
LEON
— VP.Prodigy
28 Apr 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Team Sampi
— ALTERNATE aTTaX
30 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
ENCE Academy
— Endpoint
30 Apr 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
mouz NXT
— Soda
02 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
500
— 1WIN
02 May 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
SinnerS
— Zero Tenacity
10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Nemiga Gaming
— 1WIN
13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Sangal
— PARIVISION
16:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
mouz NXT
— Dynamo Eclot
19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Blessed
— K10
09:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Copenhagen Wolves
— Johnny Speeds
12:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Dynamo Eclot
— Astralis Talent
28 Apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Unity
— WOPA
28 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Verdant
— Viperio
29 Apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Turow Zgorzelec
— JANO Esports
29 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
GamerLegion Academy
— NOM
30 Apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||
|