Rugby Union
|
Leinster
— Toulouse
25 May 14:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sharks
— Gloucester
24 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Moana Pasifika
— Chiefs
10 May 08:05
|
|||||||||||||||||
|
|
Reds
— Rebels
10 May 10:35
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Blues
— Hurricanes
11 May 05:35
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Highlanders
— Crusaders
11 May 08:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Waratahs
— Brumbies
11 May 10:35
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Force
— Fijian Drua
11 May 12:55
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Dragons
— Stormers
10 May 19:35
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Edinburgh
— Zebre
10 May 19:35
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bulls
— Glasgow Warriors
11 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Scarlets
— Ulster
11 May 15:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sharks
— Benetton Rugby
11 May 15:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lions
— Cardiff Rugby
11 May 17:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Munster
— Connacht
11 May 17:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Leinster
— Ospreys
11 May 19:35
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Newcastle Falcons
— Bath
10 May 19:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sale Sharks
— Leicester Tigers
10 May 19:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bristol Bears
— Saracens
11 May 15:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Northampton Saints
— Gloucester
11 May 15:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Exeter Chiefs
— Harlequins
11 May 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Perpignan
— Clermont
11 May 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Castres
— Montpellier
11 May 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Pau
— Oyonnax
11 May 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Racing 92
— Bayonne
11 May 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Toulon
— Lyon
11 May 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Union Bordeaux Begles
— Stade Rochelais
11 May 20:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Toulouse
— Stade Francais Paris
12 May 20:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Vannes
— Brive
09 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Beziers
— Nevers
10 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Dax
— Agen
10 May 18:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Grenoble
— Colomiers
10 May 18:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Montauban
— Mont-de-Marsan
10 May 18:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rouen Normandie
— Angouleme
10 May 18:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Valence Romans
— Aurillac
10 May 18:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Biarritz
— Provence
10 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lokomotiv
— Slava
11 May 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Krasny Yar
— Metallurg Novokuznetsk
12 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Dinamo Moscow
— Strela Kazan
12 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Yenisey-STM U-20
— Krasny Yar U-20
10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Moscow Academy U-20
— North West Academy U-20
12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|